Интернет ентусиаст в движение!
19

Отвличания и МВР

Написано на: 31 03, 2009 | Раздел(и): Мишмаш | Теми:

Днес представител на прокуратурата, каза, че от миналата година до сега има 14 отвличания и 10% от тях са разкрити.

Ха, сметнете вие, колко точно отвличания са разкрити

19 коментара до момента. Ти какво мислиш? Сподели !

  1. Ако следяха интернет трафика, щяха да разкрият поне 90% от отвличанията и да арестуват членовете на блогосферата, замесени в тях.

    Разбира се, в момента МВР няма ефективност, защото не вижда кои блогове посещавам и колко често влизам във Facebook.

  2. Antivirus казва:

    Мисля си че по-малко са разкритите отвличания. Не знам какви източници са ползвали като статистика, но нещо не отговарят на реалните цифри.

  3. Григор казва:

    Хрумват ми поне 2 правилни варианта:

    1. Разкрити са 1 отвлечен и 40% от второ отвличане.

    2. Разкрити са 1 изцяло отвлечен и 1 отвлечен на 40%.

  4. Кирил Арсов казва:

    Ангел Бончев беше открит от жена му, която после беше отвлечена. МВР наблюдаваше това от близо и професионално :)

  5. anrejp казва:

    Свежо: Явно този прокурор е завишил малко данните за самочувствие.

    „Няма нито едно разкрито отвличане през последните години и това се дължи на несериозната оперативна работа на МВР. Това заяви градският прокурор на София Николай Кокинов. Той съобщи, че в момента обвинението в столицата има 15 дела за отвличане и по нито едно от тях извършителят не е разкрит.“

    http://svejo.net/home/link_summary/203936-Prokuraturata-MVR-ne-e-razkrilo-nito-edno-otvlichane?feature=2

  6. математик казва:

    Ако сложим такива като Киров дето се оказа, че уж решил да прескочи до чужбина докато си паркира колата уравнението става още по – сложно.

    Ама те в МВР си имат сигурно процедура за тая работа. Това трябва да е някоя процедурна математика дето е ясна само на хора от вътрешното:)

  7. Емил казва:

    разкрити са по 10% от всяко отвличане.
    (по едно ухо или пръст)

  8. wattie казва:

    Свежо: Тежка логико-математическа задача…

  9. vladoan казва:

    Свежо: Е как колко? 14%. Другите цифри просто нямат значение. Ама и вие… Търсите под вола теле. :D

  10. dia казва:

    Свежо: какво точно разкрива и те незнаят.

  11. lonati казва:

    Свежо: Като сметнах,явно са разкрили едно отвличане.Второто точно са започнали да го разкриват и може би някой им се е обадил да не го разкриват.За другите ,не са им стигнали силите…

  12. shlomo казва:

    Свежо: Това не са проценти. Това е Логаритъм при основа – Тъпотия.

  13. krlkirilov казва:

    Много надценяваш МВР

    „Няма нито едно разкрито отвличане през последните години и това се дължи на несериозната оперативна работа на МВР. Това заяви градският прокурор на София Николай Кокинов. Той съобщи, че в момента обвинението в столицата има 15 дела за отвличане и по нито едно от тях извършителят не е разкрит. “

    http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2009/03/31/697865_prokuraturata_mvr_ne_e_razkrilo_nito_edno_otvlichane/

  14. Може да броят и отрязаните уши, пръсти, крака за частични откривания на отвлечените.
    Иначе е ясно защо разкриваемостта е толкова ниска – защото депутатите приеха ЗЕС (макар и след ниската разкриваемост) в тази си форма, с която дори ще влошат ситуацията и сега дори единия разкрит цял отвлечен ще бъде откриван на части! Защото за единия ден, в който съдията трябва да им даде разрешение за проследяване, човека вече ще е на друго място (location записите), не че МВР не бива известено по принцип доста след този период, и не че не могат в такива случаи да действат веднага а да искат разрешение после.

  15. Balthazar.Ivanovich казва:

    Свежо: Мухахаха, а после се обиждат, като им кажат, че не са много умни :D

  16. пейо казва:

    МВРматика – точна наука, клон на PR-a

  17. Богомил "Бого" Шопов казва:

    Горе долу толкова

  18. dzver казва:

    За 1 година полицията откри 1 отвлечен и 2 леви крака :)

Коментирай !

Mоля, пишете само на кирилица. Блогът ползва кеширане и коментарът ви може да се появи след време.
Благодаря !