Sportni.bg с нов дизайн

Аз не мислех, че някога ще видя спортни.бг с нов дизайн, но и това се случи. Явно, хората които работеха там по времето когато и аз работех са се спасили някъде другаде, защото на пръв поглед забелязвам няколко досадни грешки, които оня екип никога не би допуснал:

1. Енкодинга на банера е сбъркан
2. Чупи се фашата за Евро 2008
3. Този шрифт за това, че няма събития, изглежда без стил и седи грозно
4. Ако избереш друг вид спорт в менюто – става нищо :) (понякога става)
5. Много празно пространство във частта за форумите – поне да пише, че няма такива или да има някакви от вчера или по друг принцип.

Това са нещата, който ме подразниха още с влизането и се надявам някой да ги оправи. Като цяло е похвално, че НИ се стреми да сменя дизайна на сайтовете си.

Ето и изображенията:

Eто и още нещо което дразни окото на потребителя:

Няма никакво разстояние между блока и края на новината.
Ако няма достатъчно новини се получава една голяма празна сива зона. Eто тази страница ми изглежда странно празна и неподредена:

Когато кликна на някоя от новините в страничната лента, където са акцентите, не се зарежда нищо:

Пускането на сайт с толкова ‘проблеми’ отново показва, че НИ има понижено качество на сайтовете и че обръщат вече по-малко внимание на потребителите, а повече на рекламодателите си.

4 мнения за “Sportni.bg с нов дизайн

  • Reply Богомил "Бого" Шопов 25.06.2008 at 10:44

    E, не е оправено. Може би на твоя браузър никога не е било счупено.

  • Reply Георги 25.06.2008 at 9:47

    1/2 от проблемите са оправени като ЕВРО 2008 това със форумите също . За календара замислил ли си се че просто ДНЕС няма събития от мотоциклетизъм :D:D като дадеш на пълен календар и ти излиза всичко ;)… единствено шрифта на няма мачове дразни леко ,но не мисля че е огромна грешка ,а й ще го оправят ;]

  • Reply Богомил "Бого" Шопов 25.06.2008 at 9:33

    Не са го оправили още. Явно не тестват на много браузери :)

  • Reply Кирил Владимиров - NetCutter 24.06.2008 at 23:54

    Хъх…гледам, че с изключение на банера, са фикснали останалото :D Бързо действат :P

Оставете ми коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.